| Mimyx a întrebat:

Hei buna aty putea sa-mi dati un status ceva de genu "Si cand vine vorba de iubire bby spune"le ca ma ai pe mine"!; X

2 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Pai tocmai ai zis unu in intrebarea ta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.incercam.Si`ti zice : "Draga, nu ma privi cu ura, te iubesc, da' prietena ta-i mai buna
sau. Mi-ai spus ca esti al meu dar ai fost al ei. dupa un timp vii la mine si imi spui acum sunt pentru tine dar eu iti voi spune"Fi pentru ea"sau: Ti-a intors spatele tie doar pentru ca ma are pe mine"sau: Sa aleaga el dintre noi doua care iii tine umbrela pe cap cand ploua.cine`i spune cand e frig.la inima eu`l ating. vorbele tale nu au sens.