| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Mie îmi place de un băiat, dar de câteva zile ne spunem :,,Hei, Salut sau Salut fetelor"! Și noi m-ai vorbeam dar acum îl simt distant.Eu cred ca a aflat sau nu știu...Dar prietena mea spune ca mă place. Oare a aflat și prietena mea are dreptate?

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Oh sweet summer child... poți afla într-un singur mod: vorbeşte cu el. Întreabă-l dacă s-a întâmplat ceva, poate are altele pe cap. Poate că ştie că-l placi dar nu simte acelaşi lucru şi nu ştie cum să-ți arate asta fără să te rănească. Nu insista.

| anonim_4396 explică (pentru AshuraElric):

Dar nu am curaj

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreba-l pe el ca sa aflii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca te vede ca o prietena.

| francut a răspuns:

"Și noi m-ai vorbeam"
Da, cred ca a aflat... dar nu ce vei tu.

| anonim_4396 explică (pentru francut):

Cum adică,, ce vreun eu "?

| francut a răspuns (pentru anonim_4396):

E vorba de educatia ta, de cultura ta, asta a aflat el. Tu nu-ti dai seama ca te exprimi si scrii total gresit? Chiar si acest al doilea comentariu...
Sunt baietii interesati de sex in primul rand. Dar mai sunt unii atenti si la educatie.

| DonGiani a răspuns:

Vorbește cu el.