| brunette_9407 a întrebat:

Hei! Spuneti-mi, va rog, tooootul despre medicina judiciara (legala). La ce profil trebuie sa dau, ce facultate, ce inseamna, cat se castiga? Si tot, tot ce stiti voi. Multumesc!

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In afara de amanuntele, foarte complete, pe care le afli cu un amarat de search pe Google, pot sa te asigur ca are un mare avantaj: nu vei avea NICIODATA acuzatii de malpraxis.

| brunette_9407 explică:

laughinglaughing da... amuzant. am cautat si am gasit... cred ca nu mai am aceasta dorinta. e groaznic! nu e de mine sa stau in morga si in laboratoare pline de morti happy