| vinoACASAcuMINE a întrebat:

Hei TPU... Imi este destul de rusine sa spun lucrul asta... Poate veti rade, dar eu am o frica de persoanele blonde cu ochi albastri. Fobia asta mi se trage de la ideile lui Adolf Hitler, care vorbea despre rasa ariana. Spre exemplu, am o prietena blonduta, si atunci cand vorbeam cu ea a vazut ca eram destul de speriat laughing ( in opinia mea, daca un partid national-socialist intra la putere, noi vom fi transformati in sclavi pentru arieni ) Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Baiat? Speriat de blonde cu ochi albastri laughing Asta e cea mai smechera chestie auzita recent. Saraca fata poate crede ca esti super timid sau un ciudat.

Un prim argument contrar celor spuse de tine este ca oamenii de care te temi au murit.

In alta ordine de idei, daca un om de culoare omoara pe cineva, atunci automat toti oamenii de culoare sunt rai? Normal ca nu.
Doar nu mi-ar fi frica de Morgan Freeman laughing

Lasand scenariile sf la locul lor, cand eram mic imi era frica de tigani (si acum ii evit cand se poate dar asta e o alta poveste, in fine ). Ideea e ca la un moment dat am fost la karate si acolo am nimerit un partener de kumite de varsta mea, tigan. Era super ok baiatul. Nu parea cel mai prietenos om din lume, dar mereu ma ajuta cand nu eram in stare sa fac vreo miscare.

Fata asta ce sa-ti faca? In cel mai rau caz primesti o palma daca itreci masura sau te barfeste cu prietenele. Nu e ca si cum ar chema toate prietenele blonde sa te bata, cu toate ca ar fi interesant.

| vinoACASAcuMINE explică (pentru RainmakerX):

Genial comentariul rolling on the floor

| RainmakerX a răspuns (pentru vinoACASAcuMINE):

Faza cu timiditatea cam e pe bune. Daca esti timid, fetele tind sa creada ca ai vreo problema din fabrica laughing

Daca ai oportunitati de voluntariat in jurul tau sau cercetasi atunci ai face bine sa te implici. E o experienta placuta, intalnesti fete si baieti, tot ce vrei laughing Nu te limita la grupul tau de colegi /prieteni. Socializeaza!

Mersi & succes!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se va repeta calvaru din trecut.

| aXy99 a răspuns:

Am fost aliati cu nemtii...de ce sa-ti fie frica?

| mentholinks a răspuns:

Ti-e frica si de umbra ta banuiesc.