| Roxiii213 a întrebat:

Saptamana viitoare voi pleca in vacanta cu parintii si sora mea care este mult mai mica decat mine. Ce as putea face sa nu ma plictisesc atat de tare?

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ia-ti ceva bun de citit, ori jocurile preferate.

| OnaOnna a răspuns:

Ai aproape aceeasi problema ca mine laughing) pai depinde unde mergi, daca mergi undeva la un hotel/pensiune cu piscina si alte alea, nu o sa te plictisestibatting eyelashes ia niste jocuri (remy, carti, sah...) si joacate cu tatal tau(presupun ca mama este ocupata cu surioara) ia niste ziare sau reviste si citeste niste stiri sau (daca ai si iti dau permisiunea parintii) poti sa iti iei laptop tableta telefonul (ca la hotel sau pensiune sigur au ei wi-fi) poti sa iei ceva si sa pictezi peisajele... ia niste casti la tine si asc muzica etc, sper ca te-am ajutat :*.