| CrissuCristina a întrebat:

Un băiat m-a întrebat dacă vreau sa stau cu el și i-am spus ca nu pentru ca este negru,dar nu e țigan și acum nu mai vorbește cu mine.Ce sfaturi îmi dați?
Dau funda+vot!

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

L-ai cam jignit, pune-te in locul lui daca ti-ar spune cineva ca esti grasa(cu toate ca ai putea slabi, el asa a fost lasat de Dumnezeu, ce vina are ) ai putea sa-ti ceri scuze macar pentru ai alina durerea

| CrissuCristina explică (pentru push2gl):

Pai nu i-am spus ca e negru, doar i-am spus ca nu vreau sa stau cu el.