Întrebare recomandată | a întrebat:

Heii TPU. Daca sunt pe Orange, la abonament. Si vorbesc la fel de mult, in fiecare luna. Iar luna asta imi vine facutra de 6 milioane, desi in fiecare luna venea cate un million. e vina mea? La fel de mult vorbesc, nu raspund la mesajele celor cu 123 sau 800 sau cacaturi din astea. Doar vorbesc in fiecare zi cu o persoana, care e in tara, cu mine, si e tot Orange. De la ce a venit 6 mil? iar acelei pers doar 3. ? NU are cum :/. Unde e problema?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Trebuie sa mergi cu factura la Orange si sa clarificati problema, daca stii ca nu ai vorbit mai mult ca in alte luni atunci s a strecurat o greseala pe undeva, cere desfasurator daca nu il ai

| explică (pentru mona):

Cum?

| mona a răspuns (pentru ):

Ai fost la Orange?

| explică (pentru mona):

Nu.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Cere un desfasurator operatorului.Acolo vei vedea la ce numere s-a vorbit de pe telefonul tau. Poate a intrat pe mana cuiva care a vorbit aiurea.

Întrebări recente