| Bella97 a întrebat:

Heiiii, bunaa TPU happy
Eu termin a 8-a si as vrea sa urmez un liceu de arte si muzica, dar mama nu este de acord sa fac liceul in alt oras. M-am gandit sa urmeaz liceul pana intr-a 11-a aici si apoi sa ma duc in alt oras pentru ca atunci sigur va fi de acord. Intrebarea mea este daca pot sa urmez scoala de canto si dupa liceu?

1 răspuns:
| TooManyXoxoA a răspuns:

Daca tie chiar iti place muzica si arta ar trebui sa urmezi un astfel de liceu.Ii poti spune mamei tale ca asta este ceea ce iti doresti si iti place foarte mult daca chiar asa este si ii mai poti spune ca tu vrei sa-ti faci un viitor din asta.