| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU,

Sunteti de acord cu mine ca odata ce ai pozat nud (si ai publicat pozele), esti dezbracat pe viata?

Gen si daca mai porti haine dupa ce ai facut asta, ceilalti au pozele tale nud si pentru ei esti nud oricate haine ai mai purta dupa, fiindca se pot uita la tine oricand vor si e ca si cum te-ar putea dezbraca oricand vor.

( Mama parca vad ca imi da hate juma' de site. laughing )
E doar o parere, nu o luati in serios.

Răspuns Câştigător
| ShaOfHatred a răspuns:

Pentru cei ce te-au văzut nud, da, vei fi mereu dezbrăcat/ă. Dar pentru necunoscători, nope.

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu chiar. Ceilalti aici e cam vag, ca romanasii nu au bani nici de Snap premium nici de Onlyfans, si daca te vad straini dezbracat nu se vor mandrii cu asta laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acuma doar nu o avea toata lumea pozele tale. Dar da, cam asa.

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Tu te schimbi....peste 10 ani corpul va arata altfel!
Dacă ai corp musto acum poti sa te expui cât vrei!
Soția fostului presedinte al Franței are poze nud, sotia președintelui Sua!
Te vor critica femeile nasoalelaughing))
Bărbați nu cred ca au ceva împotrivă
Eu nu as publica poze nud cu mine deoarece prefer sa ma fac remarcata prin alt ceva nu prin tate!

| Sofer a răspuns:

Unele fete din asta își câștigă bani.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru 95AnastasyaNastyaSya0997):

Ai fi surprinsa sa vezi cat de multi barbati ar critica asta. Mai exista si barbati cu principii si coloana vertebrala, nu doar viermi obsedati sexual ce nici macar nu se pot numi "barbati" happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ShaOfHatred):

Aia zic! laughing