| iulianiuli a întrebat:

Hellp sad

imi puteti spune si mie ce ar trebui sa fac sadsad acum cateva minute am vorbit cu prietena pe mesenger la microfon ea este din cluj napoca eu Bucuresti si iei ia picat netul dupa imi da o fosta prietena buzz pe mesenger daca sunt si imi zice ca a fost prietena(daria) ta pe mesenger acum si i-am zis da si mi-a dat o convorbire ca prietena mea a vorbit cu unu pe mesenger si ea i-a zis ca nu are prieten si de fapt ea e cu mine sad si nu stiu ce sa fac sadsad

nu stiu ce sa-i ii zic ea imi zice mereu ca e sincera cu mine nu imi ascunde nimica dar sad se pare ca dasad

i-am cerut cu mult timp in urma parola de la id ei de mesenger si mi la dat si mi-a dat-o gresita si i-am zis ca nu merge parola nu e buna cum mi-a dat-o si ne-am certat sad si dupa imi zice ea mie ca e ceva intim mesengeru facebooku etc sad

odata ce ea nu imi da eu cred ca ea imi ascunde ceva sad

si chiar nu-s ce sa fac sad

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu te supara dar fosta ta prietena cred ca ti-a inscenat totul pentru ca ea nu are cum sa vada conversatia dintre prietena ta si acel baiat, deschideti ochii bine si nu mai pune botul[scuza-mi expresia]la tot ce ti se zice

| iulianiuli explică (pentru mona):

M-am suparat cand mi-a zis si dupa facea sad ca nustie dc ma port asa cu ea ca ea tine la mine mult si de asta imi zice sad

| raisa1993maria a răspuns:

Si de unde avea fosta ta prietena conversatia intre iubita ta si baiatul acela? poate fosta vrea doar sa va desparta si a inventat totul. vorbeste cu prietena ta si intreab-o daca mai ar rost sa continuati realtia.

| iulianiuli explică (pentru raisa1993maria):

Fosta prietena zicesad ca ea vorbeste cu ala de vorbeste cu prietena mea si ei ii zice tot ce vorbeste cu prietena measad

| iulianiuli explică:

Fosta mea prietena zice ca ea vorbeste cu ala de vorbeste cu prietena(daria) mea si i-am zis lui fosta prietena sa-mi zica de unde e ala sad si zice ca nu ca dupa ii zici lui aia si se cearta aia cu ala sad si nici nu vrea sa-mi zica cum il cheamasad pe alasad