| thisisanfield a întrebat:

Hey am si eu o intrebare.Voi credeti in iubirea pe Internet,adica cu un baiat cu care vorbesti mult timp, este foarte departe de tine dar pe care speri sa il intalnesti intr-o buna zi? Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| Emin3mBK a răspuns:

Poate sa fie un pervers nebunlaughing
sau poate sa mearga laughing

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Nu, iubire nu. In schimb prietenie, da.

Răspuns utilizator avertizat
| Diia94 a răspuns:

Nu exista nici prietenie. Eu nu credeam si nu cred in prieteniile pe net. faza e ca am trecut prin asta, 9 luni vb non stop cu o fata era vb sa ma duc la ea sa vina la mine multe. Dar ea avea doar 3 poze, nu web nu microfon. Si tot am insistat sasi ia, sa mai trm poze dar nimic. Cat ne-am certat .....in fine. Scz dar nu exista asa ceva. Internetul ramane totusi un internet, o iluzie.