| anonim_4396 a întrebat:

Hey buna TPU :X, puteti sa ma ajutati si pe mine q o lista q toate melodiile[daca se poate] ale Rihannei?:X va rooog frumos;*

+ ale lui nane, smokey sh arssura.

puteti va roog? love struck funda cea mai mare lista love struck

11 răspunsuri:
| Tuitii a răspuns:

Păcat că îţi baţi joc de limba română! Scrie corect şi după aia vorbim! :*

| Jhfdfd a răspuns (pentru Tuitii):

Si cum ma rog ai vrea sa scriu? cu diacritice?

NU draga eu nu's tocilara phbbbbt + k daca viitoare daca nu stii sa dai vreun raspuns bun, mai bine abtine-te draga si dupa vorbim :-&

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Jhfdfd):

Doar tocilarii folosesc diacritice?
Nu zice nimeni să foloseşti diacritice, eu le folosesc pentru a se înţelege exact ce vreau să spun.
Dar nici nu trebuie să poceşti limba româna, aşa cum faci tu. Nu pot să cred despre tine, decât că în orele de limba română, tu făceai bot prin toalete.

| Jhfdfd a răspuns (pentru Woodenpints91):

Vai de capu' tau maa`, habar n.ai tu ce am facut eu, pentru ca esti doar prost/a si iti dai doar cu parerea despre viata mea, daa? adica daca aici unde am posibilitatea vorbesc asa cum pot scrie mai repede asta nu inseamna ca la ore stau la baie daaa? o carte nu se judeca decat daca o citesti intai! asa ca decat sa iti dai doar cu parerea mai bine m.ai intreba ce medii am la romana in cel mai bun liceu din oras daa? apoii poti spune orice, pentru ca daca am scris asa, a fost pentru ca am fost grabita si nu aveam suficient timp sa imi pregatesc un scris perfect, si inca o tin pe a mea cu tocilarii, pentru ca in zilele acestea singuri am creat prescurtarile acestea si trebuie sa stie cine le foloseste ce inseamna asa ca data viitoare nu iti mai da asa cu parerea!

| Tuitii a răspuns:

Cine ţi-a zis ţie că în limba română există 'q' în loc de 'cu','sh' în loc de 'şi'?

| Jhfdfd a răspuns (pentru Tuitii):

Cine te.a intrebat pe tine ceva?
adica intrebarea mea "nevinovata" este loc de discutie pentru niste expresii ale internetului.
te rog frumos daca viitoare cand te bagi ca musca in oala, raspunde.mi la intrebare, nu comenta ce au mai comentat si altii, ca de 'copy & paste' sunt satula!

| Tuitii a răspuns:

Tu deşteapto. meriţi un glonţ în cap.

| Jhfdfd a răspuns (pentru Tuitii):

Hai sictir maaa` geniule `. dupa ce te intorci de la baie sa imi spui sa iti mai spun cateva injuraturi k vad CA CU vb buna nu merge la tine.

| Tuitii a răspuns (pentru Jhfdfd):

Îmi pare rău pentru tine, dar eşti proastă 'k' diplomă. :*

| Jhfdfd a răspuns (pentru Tuitii):

Schuu` de aici... hmmm thinking nici macar nu stii sa scrii ca "pe mess", cu se inlocuieste cu litera qbatting eyelashes. dar ce sa stie handicapatii ca tinewinking sau sa spun prostii cu diplomawinking

| Tuitii a răspuns (pentru Jhfdfd):

îmi pare rău să te anunţ, dar nu am văzut în viaţa mea o tipă mai proastă ca tine. Sinucide-te, fă un bine pentru ţară.