| flower a întrebat:

Hey, care dintre voi a avut curajul unei intalniri cu o persoana pe care a cunoscut-o in prealabil pe net si care a fost prima impresie pe care v-ati facut-o despre aceasta persoana?

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Eu. :d

Am vb pe mess, el fiind mai mare decat mine cu 2 ani si 4 zile laughing distanta fiind de 11 km cu masina si 7 cu trenul oh go on. Dupa 2 luni ne intalnim. A trecut un an si 4 luni si tot mai tin minte fiecare lucru din ziua intalnirii. Impresia? : M`am indragostit din prima, a fost prima mea dragoste, iubire adevarata si momentan si ultima. A fost si cel mai bun prieten al meu si singurul adevarat.
Ca experienta, am invatat unele lucruri importante si m-a schimbat pe mine radical aproape.

Uneori chiar merita!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa zicem doar ca nu as mai face-o a doua oaraoh go on
Realitatea e foarte diferitahee hee

April
| April a răspuns:

O astfel de poveste poate avea urmari pozitive dar si negative.Cunosc o fata siguratica care a cedat, la un moment dat unei asemenea curiozitati, dar a fost total dezamagita.Niciodata nu am aflat cauzele, dar mi-a marturisit ca a fost prima si ultima data cand a acceptat sa cunoasca pe cineva astfel.Presupun, insa, ca riscul de a fi dezamagit e acelasi ca si in orice alt tip de intalnire intre oameni care nu se cunosc.Numai bine.

| ela80 a răspuns:

Draga Flower persoana care eu am cunoscut-o pe net a dat dovada de sinceritate si asta m-a impresionat cel mai mult, am gasit in el tot ce meam dorit, dar foarte rar se gasesc pe net asa persoane, majoritatea barbatilor cred ca suntem niste fraere dar daca te tii pe pozitie si stii sigur ce vreai ce cauti atunci reusesti.Sunt foarte multumita si impresionata de sinceritatea, respectul persoanei cunoscute pe net si la moment sintem in pragul casatoriei.