| HelpMeNow a întrebat:

Hey, dau funda daca ma ajutati, am o prietena de 1 saptamana, aproape 2, si ne-am certat acum 2 zile, nu vb cu mine, si vreau sa ma duc la ea cu o cutie de ciocolata + 1 trandafir rosu, credeti ca e prea mult pentru o relatie asa scurta? trebuie sa renunt la 1 din cele de 2?

MULTUMESC! FUNDA :X

2 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Nu conteaza ce ii dai daca tu nu o sa te schimbi.Eu zic sa te duci fara nimic sa ii ceri scuze iar daca te iarta sa ii propui sa iesiti in oras.

| RainbowAndra a răspuns:

Salut Sprinter007!
Nu stiu de ciocolata, dar un trandafir rosu este perfect, nu conteaza daca relatia este scurta, daca o placi cu adevarat trebuie sa-i demonstrezi asta. Cerei iertare si daruiestei trandafirul, sunt sigura ca va aprecia. Sper sa va impacati! Mult noroc! Pa, pa! big grin