| Ely3434 a întrebat:

Hey :p cum a fost primul vostru sarut? pleasee detalii :* dau fundita pentru cel mai frumos :p sau un sarut frumos

Răspuns Câştigător
| SakuraHarunoJutsu a răspuns:

Aveam 5 ani si ceva si ma uitam la un film cu mami si tati :3 Si acolo i-am vazut pe unii cum se pupau, si am vrut sa vad si eu cum e laughing) Si a doua zi la gradinita l-am luat de manuta pe primul baiat pe care l-am vazut (il chema Bogdan, si avea ochii albastri si mi se parea simpatic rau de tot

| Ely3434 explică (pentru SakuraHarunoJutsu):

laughing) frumoasa poveste :* Dar unul de cand erai mai mare?

| SakuraHarunoJutsu a răspuns (pentru Ely3434):

Primul sarut adevarat a fost in clasa a 6-a

| Ely3434 explică (pentru SakuraHarunoJutsu):

Tare laughing