| ItachiUchiha a întrebat:

Hey Salut TPU! Azi vreau sa ma amuz putin asa ca va intreb pe voi ce prostii ati facut pe la scoala care sa merite povestite.

Momentele mele,,memorabile" sunt astea:

Eram astazi(in ziua in care am pus intrebarea) in clasa si vine diriga si ne aduce Snickers si m-am gandit eu cu niste baieti sa topim un Snickers in mana ca sa semene cu un,, excrement" o luat un coleg un Snickers de pe banca unei colege fara sa o intrebe l-a topit si l-am pus intr-un pahar ca sa nu ne murdarim pe maini si l-am lasat pe hol sa vedem ce parere are lumea si dupa l-am luat de acolo ne-am dus la cabinetul de chimie fiind cel mai apropiat de noi am scos,, excrementul" din pahar si l-am lasat la usa cabinetului si dupa ore o disparut da era urma de ciocolata acolo si inca ma mir daca o fi calcat cineva in el

Bun NEXT

Eram in excursie la Arsenal Park, Orastie cu colegii si baietii or stat treji pana dimineata in afara de un coleg Mihai care o adormit si si-or batut colegii joc de el in ultimul hal mai ales un coleg pe nume Mihai-Ilie care eu pus Chips-uri in nas si pe fata pasta de dinti etc. Cand so trezit asta nauc si o vazut ce so intamplat lo intrebat pe un coleg cine eu facut asta si o zis colegu ala:Mihai Ilie si Mihai(victima farsei) a facut pipi intr-o sticla si eu dat pe pat la Ilie si dupa eu scuipat toata perna vine asta(plapuma era trasa pe patu lui) se pune si observa ca ii ceva ud si abia o aflat ce so intamplat ca o schimbat asternuturile plapuma si perna cu a lu Pascaru si dupa nu se mai stie ce so intamplat da a fost EPICA faza

NEXT

Tot la Arsenal Park eram si faceam wrestling pe trambulina(eu fiind fata ma bateam cu baietii des si de regula eu castigam) si ne bateam acolo pe trambulina si so aliat 2 dintre ei contra mine si celuilalt si o venit unu cu o viteza nebuna spre mine si eu m-am dat la o parte si i-am mai dat putin,, elan" si a zburat prin gaura de la trambulina(o fost totu ok dupa) si noi radeam ca prostii si ala se tara pe jos.

NEXT

Eram la ora de religie in a 6-a (vreau sa spun ca in clasele 1-5 am avut-o pe una care zicea ca daca nu mergem la biserica duminica ajungem in iad, in a 6-a pe unu care semana cu unj calugar si povestea doar despre taine si din alea din alea si in a 7-a am avut pe unu care zicea,, Faceti tot ce vreti, nu mai intereseaza, dar sa nu fie mare galagie ca nu il vreau pe director pe capu' meu") m-am plictisit si i-am scris pe caietu colegei de banca(care era Bff-ul meu pe atunci),, Dracu' e bacteria"(de plictiseala) vine calugarul la noi si ii vede caietul la asta il arata dupa in fata clasei si spune:
,,-Asta e un exemplu prost, inteleg domnisoara(se referea la colega mea da de fapt eu am scris si am facut si un desen cu o bacterie si o coasa si un cap de drac) inteleg ca nu iti place religia dar nu trebuie sa te comporti asa ce te-a apucat(eu stateam cu capu pe banca si ma abtineam sa nu rad in fata lui) si dupa ce o terminat proful cu discursul lui despre desenul meu artistic(era o caricatura) dupa aia o incepout colega mea sa rada sa imi dea coate si so pus cu capu la mine pe umar si radeam ca proastele.

Sa vedem mai am ce sa va povestesc? Mai am cum sa nu am(are Mosul pentru toti XD)

Eram in excursie in Serbia cu diriga(pe care o urasc si nici ea nu ma place pe mine)Si a zis ea luati-va de manuta doi cate doi cine are nevoie la baie o mers aia pana la usa toaletei cu noi si o intreb(ca rasplata pentru cand o urlat la mine si a facut-o de vreo 100000 de ori)
,,-Doamna diriginta nu vreti sa veniti cu noi in baie sa ne ajutati si sa ne tineti de manuta(asta credea ca avem 2 ani diriga noastra) si zice diriga mandra:
,,-Nu draga cred ca va descurcati si voi singurei" am ras cu colegele de faza asta cand am intrat in baie.Si tot in Serbia i-am zis la o colega sasufle in pai ca sa faca Cola bule si a suflat atat de tare ca jumate de cola eu curs pe pantaloni si cum eu am ras cel mai mult de acolo vine diriga alarmata si intreaba cine o ras si evident ca toti or spus ca eu si ma uitam eu la ea ceva gen:si ce are daca am ras ai ceva impotriva si incepe diriga sa urle la mine ca cica ii,, norma de bun simt" si eu in mintea mea ce ii norma de bun simt sa razi? Lol

Astept sa vad ce povesti aveti si voi XD

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Am făcut chestii mai interesante la 3 ani, când dormeam.

| ItachiUchiha explică (pentru LoveSleep):

Da de aia ai tu numele LoveSleep pai in cazul asta du-te si culcate

| Kaℓi a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu pot sa cred ca am citit toata "intrebarea" asta lunga sad

| LoveSleep a răspuns (pentru Kaℓi):

Asta mă gândeam și eu laughing

| ItachiUchiha explică (pentru Kaℓi):

Puteai sa citesti doar primele 5 randuri lol eu am povestit doar ce mi s-a intamplat mie amuzant

| RorySan a răspuns:

Interesante momente memorabile laughing

Nu prea am ce sa iti spus
Adica chia nu am ce sa iti spun -_-
La mine la scll nu prea am facut farse sau ceva de genu eu eram mai linistita