| artistu55 a întrebat:

Mi-am cumparat acum 2 zile un telefon Samsung Galaxy Chat.Problema e ca nu prea tine asa de mult incarcat.Eu am mai redus putin luminozitatea la ecran,am mai setat melodia simpla(fara vibratie), dezactivez Wi-Fi si Gps cand nu am nevoie de ele.Cand il incarc sa il incarc stins sau aprins? Sa il inchid noaptea?(oare asa tine mai mult)? Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| mihnulet a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa intri in play store si sa descarci toate betery x2 care le gasesti sau sa descari next louncher(cea mai buuuuna varianta) gratis de pe un site de inernet si nu de pe plai store pentru ca platesti. funda happy

| artistu55 explică (pentru mihnulet):

Nu am inteles.Mai explica-mi odata te rog big grin