| HappyGirl4 a întrebat:

nu imi mai merge mesengerul am introdus parola corecta dar nimic si nici la facebook nu mai imi stiu parola va rog sunt disperata funda

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

La messenger se poate sa se mai defecteze, cu timpu' mai apar diverse erori, poate ai o versiune veche, poate ai sters fara sa stii vreun fisier, ceva. Cel mai bine reinstaleaza-ti messenger-ul, iar cu facebook-ul, da-i la,, am uitat parola/forgot password'', dar mai intai rezolva problema cu messenger-ul, iar dupa cea cu facebook-ul. Dar daca nu reusesti nici cu,, reinstalare'' la messenger sa-l deschizi, intra pe messenger, direct de pe mail.

| HappyGirl4 explică (pentru SamSon):

Sa imi fi spart cineva parola?

| SamSon a răspuns (pentru HappyGirl4):

Mai mult ca sigur.