| AndreiKosa1006 a întrebat:

sunt Andrei si am o problema, eu am 2 dinti mai mari si toti ma striga veverita si eu mereu incerc sa nu i bag in seama dar ei nu termina si nu termina sunt badjocorid si de cei de clasa mai mare si de colegi

2 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Dragă Veverita simpatica, tu esti un deliciu si nu are rost sa fii necajit cand cineva iti spune: "Veverita"! Cei 2 dinți mai lungi semnifica o persoana rapida in gandire, echilibrata, inteligenta etc., iar asta e super! Macar iti plac alunele? Eu cred ca totul e pentru amuzament insa nu ar strica sa-ti faci si o semnătura si din cand in cand sa te iscalesti pe caietele celor care te deranjeaza astfel: "Cu iubire, Veverita simpatica!".

| CapraSexxy a răspuns:

Du-te la un stomatolog, poate?