| Stefana98115_8214 a întrebat:

:X daca ar fi sa alegeti dintre o vacanta la mare cu parintii si o vacanta in strainate cu prietenii ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| Anisia13 a răspuns:

In strainatate cu prietienii...Te poti duce si acolo la marebig grinFundatongue?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Depinde ce fel de prieteni!
...sincer cred ca as merge in strainatate!
*doar pentru faptul ca litoralul romanesc e tot rasul ...stiu ce zic ca stau aici...*

| mrsjacksonhere a răspuns:

O vacanta la mare cu parintii, normal. :X u?

| ๓itนpitน a răspuns:

O vacanta cu parintii, realizez ca nu ii voi avea mereu langa mine...:'(

| johnyboy a răspuns:

Clar! du-te cu mami si tati la mare!

| madutzaaa_1569 a răspuns:

Cu prietenii.nu conteaza unde. daca ar fi fost invers adica excursie la mare cu prietenii si cu parintii in strainatate tot cea cu prietenii as alege-o...te duci cu familia si ce faci? stai si te plimbi cu ei pe faleza? neah...doar daca parintii tai nu sunt niste rockari nebuni, geniali. PRIETENII!