| ZambeskDinNouAcum a întrebat:

Hey:X:*. care ma ajuta si pe mine cu o scurta povestire(stiu ca sunt interzise rezolvarea temelor) care sa inceapa cu urmatoarea propoziitie"el iesi din umbra si veni spre mine". URGENT! cea mai frumoasa povestire primeste >fundita:X:*big grin

3 răspunsuri:
| fanaa a răspuns:

Pai

| darkmonster a răspuns:

Ai putea face o poveste de dragoste!smug.
Ma plimbam printr-un parc.chatterboxbla bla.
Era toamna, era innourat.
Ma asezasem pe o banca si priveam cum frunzele zboarachatterbox.
Dintr-o data simt un fior.El iese din umbra si veni spre mine!
Era chiar elchatterbox.
si continuiblushing.
sper ca te-am ajutatpuppy dog eyes.

| SpecialGirl a răspuns:

O zi de vara

Era o zi frumoasa de vara. Soarele stralucea pe cer.Copii bucurosi au iesit la plimbare, printre care si eu. Acolo mi-am facut multi prieteni! M`am intalnit si cu un coleg de clasa pe nume Cosmin. Vazandu`ma.el iesi din umbra si veni spre mine.
Am inceput sa vorbim despre diferite lucruri. Apoi am mai stat cateva minute si am plecat acasa...A fost cea mai frumoasa zi!

Nu cred ca`i ff buna dar.n`aveam alta ideelaughing