| PainLife07 a întrebat:

Heyy TPU.
Ma plictisesc.
Povestiti-mi ceva,orice,Istoria primului vostru sarut,primei voastre iubiri, Oricee.Mi-ar face o placere sa citesc astea.
Va multumesc

9 răspunsuri:
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Cati ani ai? happy

| PainLife07 explică (pentru TheLoveDoctorr):

Te referi la mine?

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru PainLife07):

Da.La tine

| PainLife07 explică (pentru TheLoveDoctorr):

Strict secret.

| Kriss96 a răspuns:

Primul sarut mai bine happy A fost destul de dragut. Deci eram la el in camera, intuneric bezna si la un moment dat s-a dus la baie. Prilej pentru mine sa-mi verific parul, respiratia, sa-mi trag sutienul mai bine (ne jucasem prin pat si nu prea mai era la locul lui rolling on the floor ), sa-mi verific machiajul etc. Si vine peste cateva minute..nu stiu de ce dar chiar nu l-am auzit. Lasase usa deschisa isi cred ca el se strecurase ca o pisica pentru ca nu am auzit absolut nimic. Si simt cum ceva se baga pe sub asternuturi dar fix peste mine. Eu m-am speriat putin si am tras un mic tipat. Cand a ajuns la cu fata la fata mea si-a cerut scuze si m-a intrebat daca vreau sa uit de sperietura. Mi-am dat seama la ce se refera si am zis da. Atunci ne-am sarutat happy

| PainLife07 explică (pentru Kriss96):

Foarte drăguț...

| ubox7007 a răspuns:

Prima mea dragoste : https://www.youtube.com/watch?v=lwyTGeoazTM&list=RDfIpfEZRSvqg

aww ce gradutz sunt cand iubesc :P

| Laviniea a răspuns:

Varul meu m-iea facut cunostinta cu cel mai bun prieten al sau, ion chiar din prima seara cind l-am vazut m-am indragostit de el dar ascundeam asta timp de 2 saptamini, intr-o seara eu cu varu am fugit din casa cind dormea matusa ca sa ne vedem in acea seara m-i-a propus awww doamne eram cea mai inplinita neam intilnit 2 luni si 3 saptamini eram cei mai fericiti, il iubesc si acum dar e departe sper ca de craciun am sa ai vad ochii sai negrii
te iubesc ion.

| PainLife07 explică (pentru Laviniea):

Baftă voua mai departe...