| User a întrebat:

Http://stirileprotv.ro/......reuna.html
Ai 3 variante:
1. Plangi
2. Razi
3. Vomiti.
Pe care-o >alegi?:

29 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vomit in timp ce imi fac cruceraised eyebrows

| Flav a răspuns:

Daca rad amar, unde se incadreaza?

| Floreenofficial a răspuns:

Varianta 3
varianta 1 e exclusa!
de ce sa plangem noi pentru pacatele lor?
desi asa ar cam trebui
ca nu e admis, nu e posibil asa ceva sad

| Barajag a răspuns:

Este de plans pentru cei ce au facut asa ceva implicand un copil nevinovat, nu este de ras, si-au facut-o cu capul lor, vorba lui abh trebuia ca nepotul sa-si faca un control la cap inainte de a se culca cu matusicahee heeMie nu-mi vine sa vomit pentru fapte nesabuite.Eu nu sunt in masura sa judec pe nimeni.

| User explică:

@Morena Rox - nu eu ti-am dat stupidu' [daca asta crezilaughing]. N-am dat la nimeni stupid la intrebarea asta si dupa cum vezi aproape toti au. So. nu eu is "de vina"big grin

Abh
| Abh a răspuns:

I-as recomanda tanarului sa faca un consult psihiatric, Doamne Dumnezeule!

| Firefly a răspuns:

laughingE amuzant
laughingExemplul clar ca dragostea nu are varsta.
( Probabil barbatul este dereglat mintal laughingdar tot este amuzant.)Acum mi-e mila de saracul copil care nu are nicio vina.

| Firefly a răspuns:

laughingOare cum o sa o strige copilul pe femeia aia: mama, bunica sau strabunica? laughing

| Rukhsandra a răspuns:

3. vomit rolling on the floor

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Ei, na, ce sa spun! Biblia e plina de incesturi, misoginisme si aia e cartea sfanta. Iar cand o punem in practica, unii vomita! Pai cu asa exemple va mai mirati ce fac oamenii? De ce sa judec eu: nu e viata mea si nici tragicul meu.

| Mjdolhfi a răspuns:

Pe toate.
1.Plang pentru ca lumea e foarte proasta si ne ducem de rapa
2.imi vine si sa rad cand vad pana unde ajunge prostia omeneasca
3. vomit deoarece imi e scarba de tot ce se intampla in tara asta si nu numai

| Contrast a răspuns:

Mi se face rau! Ce sa versi? Nu mai mananci 3 zile de sila! Pana unde ajunge lumea asta?! Oribil si dezgustator!

| cornel a răspuns:

Pai e amuzant. dar si neinteresant in acelasi timp.la cate vezi in ziua de azi.

| tyana a răspuns:

Bamboocha aleg toate cele trei variante si o armata de psihologi si psihiatri pentru cei doi. E clar ca au grave probleme mentale.sad

| dyddyyyx18 a răspuns:

1 si 2

| Fifylici a răspuns:

Plang, rad bine ca am ce vomita si ma crucesc
Cristoselule am trait sa o citesc si pe asta

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Eh, nu doar romanii sunt ciudati.Cand apare cate un dezaxat de genul asta pe la noi spunem:"traim in Romania". Dar nici ai lor nu sunt mai breji.Este ceva in aer si pluteste.in curand ne va indobitoci pe toti, daca ne lasam.

| Unique a răspuns:

Ultimele doua
variante
sigur
o sa vomit
deja mi-e jena
vaca

| © E m i ℓ y a răspuns:

3, Vomit.
Cu bunica/Bunicul?
=]]
Chiar asa a ajuns Romania?

| morenaRox a răspuns:

Nici unawinking Imi fac cruce cand vad unde a ajuns lumea...Cum sa ai o relatie cu bunica si pe deasupra si un copil cu ea straight face cu bunica straight face ma oripileaza la cate se intampla in lume...lucruri uimitoare si dezagreabile.

| morenaRox a răspuns:

Nu inteleg de ce e stupida parerea mea? Nu plang deoarece nu am pentru cine nu este vreo ruda, nu rad pentru ca nu este de ras clar, in rest mi-e sila de ce se intampla in lumewinking

| morenaRox a răspuns:

@Bamboocha : Am observat ca aproape toti auwinking Si nu am dat vina pe tine :p Probabil cineva nu are ce facewinking Mi-o fi dat bunica aia stupid laughing)Nu i-a fost pe plac raspunsul meu sad

| Miss Sintetic a răspuns:

Cu siguranta toata 3 sunt variabile.

| Bia:X a răspuns:

2 si 3happy... sunt nebuni:O

| catty443 a răspuns:

Rad si vomit laughing km sa faci frate un copil cu bunica ta?straight face
doamne nu mai exista lume normala silly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la cat de prost a ajuns lumea in ziua de azi as plange, dar e foarte comic cat de serioasa e femeia, asa ca rad cu lacrimi!

| AuRevoirSimone a răspuns:

Vomit cu siguranta!

| Andreea_3862 a răspuns:

Prima. Apoi a treia. Apoi... urmeaza Apocalipsa laughing))))))))))))))))))))) Ca in rest, le-am vazut pe "toate"

| innocent_9644 a răspuns:

Radlaughing