| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca ai fi avut bunavointa sa citesti cateva comentarii ( acolo apar de obicei spiridusii ) ai fi aflat ca in linkul de FB e un fals. Anul 2000 e pus cu totul eronat. Nu exclud ca unele jocuri sunt facute in culise si cunosc mersul lumii dar la aceste alegeri zarurile nu au fost masluite pentru Trump.

28 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cam adevarate aceste profetii! Ai vazut ce-a declarat Trump despre W0nger si despre Arsenal?

| T0T explică (pentru Drimmero):

Nu am văzut.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

L-a desfiintat pe w0nger,, a zis ca e un clovn si ca n-are ce cauta la Arsenal, a mai zis ca e fanul nr 1 a acestui club si daca ar fi ca Wonger sa plece, ar fi dispus sa bage bani in Arsenal! A adus reprosuri si despre United si Chelsea bwhahahahaha

| T0T explică (pentru Drimmero):

Lol! Nu mă așteptam la chestii de genul.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cat l-am denigrat pe Trump, dar mi-a castigat respectul!
Cine se astepta sa declare asta,, pana si regina Angliei este fana Arsenal, aia chiar a prins perioada de glorie din anii 30'

| T0T explică (pentru Drimmero):

Bătrâna a prins 12 președinți diferiți ai Americii(doar unul nu a întâlnit) și e pe cale să îl prindă și pe al 13-lea.

http://www.itv.com/......-from-one/

| T0T explică (pentru Drimmero):

Am câștigat la tribunal laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Acum am vazut,, bwhahahahahahah

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Drimmero):

In linkul de pe FB exista un fals. Citeste comurile.

| Drimmero a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Link-urile de mai sus?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Drimmero):

FB = Facebook. Da, primul.

| T0T explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Dar ce zici despre imaginea cu harta?

| Drimmero a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Stiu si eu ce-i ala 'Facebook', doar nu vin din lumea a 3-a,, doar ca nu stiam la ce anume te referi, la cele de sus sau la faptul ca ala e tunar/

| T0T explică (pentru Drimmero):

Numai la tunari ti-e gandul laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nu stiam la ce face referire, mi-a dat reply la comentariul care le continea pe amandoua.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru T0T):

Sincer nu prea inteleg ce zice harta. Am fost atent la altele si dau dreptate ce zice. Cine vrea sa fie la curent trebuie sa acorde timp ( dar nu pe glume. 6 respectiv 4 parti -Fii atent -https://www.youtube.com/watch?v=CNYd6EGqmJ8
https://www.youtube.com/watch?v=FMljMvdbMpY

| T0T explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Era aproape normal să iasă Hillary după propaganda făcută peste tot. De asemenea era susținută de mai tot Hollywood-UL, de vedete mari. Însă cu toate astea americanii au decis altceva. Bravo lor. Eu de la început am fost imparțial dar văzând că cu toate astea nu s-au lăsat manipulați prea tare eu ce pot zice, tot respectul. Nu știu dacă e o alegere bună sau mai bună dar știu că e o alegere împotriva propagandei. Și când mă gândesc că sunt o grămadă de români nemulțumiți pe care îi am pe Facebook și care tot postează postări încă anti Trump, că deh, sunt americani nativi și a avut grijă internetul să îi informeze "bine".

| Deaad a răspuns:

Doamne,ce straniu e primul link.
laughing

| August99 a răspuns:

Am vazut astea si parerea mea e ca alegerile au fost stabilite cu mult inainte de cei de mai sus din ierarhie. sunt atatea semne in multe din desenele de genu cu illuminati si tot felul de mesaje ascunse. Sunt multe de spus pe tema asta.

| T0T explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Eu sincer nu am vizionat The Simpsons, dar erau și comentarii care contestau asta. Probabil o să mă informez mai bine.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru T0T):

Sunt un amator destul de informat. In 2000 Trump nici prin cap nu-i trecea sa candideze. L-au curtat republicanii mult prea tarziu pentru ca nu aveau pe nimeni valabil pentru asta. Stiu eu cum se invarte lumea. Toti au fost siguri ca iese Killary. O publicatie mare din SUA deja vanduse in dimineata de dupa alegeri cateva exemplare cu -MADAME PRESIDENT pe coperta cu poza criminalei. Ulterior revista a fost retrasa de la kioscuri. Jocurile au fost facute pentru ea, s-a mintitsi fraudat la greu dar tot n-a iesit. Mafia NOW a primit un pumn greu in fata. Sa vedem ce urmeaza de pe 20 ian. SUA ori va fi ridicata de Trump ori asta va fi asasinat, ori revolte, razboi civil etc. Toate pot fi orchestrate de sacaii care au pierdut.

| August99 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Fiecare cu parerea lui

| T0T explică (pentru August99):

Așa, fii dură laughing

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru August99):

Depinde de cat de informat esti si de unde + filtrul. Iar f important e ce ai in pantaloni.

| August99 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Mai multe ca tine Eugen laughing nu vreau sa ne certam eu mi-am spus parerea

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru August99):

Nu se cearta nimeni. Tot cu parerea mi-am dat si eu.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Iubesc copiii, nu ma cert cu ei.

| T0T explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Ai dreptate, copiii sunt viitorul însă viitorul nu sună bine.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru August99):

Daca ai fi avut bunavointa sa citesti cateva comentarii ( acolo apar de obicei spiridusii ) ai fi aflat ca in linkul de FB e un fals. Anul 2000 e pus cu totul eronat. Nu exclud ca unele jocuri sunt facute in culise si cunosc mersul lumii dar la aceste alegeri zarurile nu au fost masluite pentru Trump.