| ema776 a întrebat:

In cat timp ajunge comanda de la okazii.ro daca am pus comanda duminica? Si cam pe la ce ora?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cand a pus vanzatorul comanda, daca e prin posta sau curier... ora nu are nimeni de unde sa o stie

| ema776 explică (pentru suntserios):

Si tebuie sa ma sune cand porneste din Timisoara? (de acolo este vanzatorul)

| ema776 explică (pentru suntserios):

Si trebuie sa ma sune cand porneste din Timisoara?(de acolo este vanzatorul)

| suntserios a răspuns (pentru ema776):

Majoritatea vanzatorilor te suna sa confirmi comanda.

legat de transport te suna curierul in ziua in care livreaza (daca e prin curier si nu posta romana)