| memariuta a întrebat:

In toamna imi iau telefon nou (habar n-am de ce, asa-i la Vodafone). Si am de ales intre LG Cookie fresh si Samsung Corby. Voi ce ati alege?
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| anca_2642 a răspuns:

Eu as alege LG. Samsung Corby este mult prea fragil, daca il scapi putin sau daca numai il atingi mai dur, gata cu muzica! De ce Corby? Doar ca arata mai bine pentru. adolosecentii?! foarte colorat si micut... mda, si pe mine ma incanta aspectu dar doar atat! La corby. este cu touch si ala in 2 ani maxim deja se uzeaza, adica " tastatura" o ia complet razna. Eu as alege fara indoiala LG :*

6 răspunsuri:
| ank a răspuns:

Eu sunt cu Samsung:d
LG urile merg mult prea greu.chiar daca arata mai bine.
so.
corby!happy

| biabeautiful a răspuns:

Lg

| Jacob27 a răspuns:

Eu iti spun sincere ca am avut o exp cu LG si nu doar cu unul cu 2 dar era MP3 am stat 8 luni cu el in servis as alege Samsung pentru ca mie imi place mai mult da mna cum crezi tu

| Unnamed_5767 a răspuns:

Eu as alege Corby-ul. Si eu am unul. E rezistent. L-am scapat pe jos de nenumarate ori si inca merge. Chiar l-am si zgariat si tot mergea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic LG
am si eu e super tell'u

| camycamy a răspuns:

Deci pana la urma ce iti iei marie ca de un secol te tot gandesti?