| anonim_4396 a întrebat:

Înainte sa ma pun împreună cu băiatul pe care îl plac prietena mea mereu se uita la el, zâmbea etc și odată m-a întrebat dacă plac un baiat si i-am zis nu(il placeam pe respectivul dar nu voiam sa stie nimeni) și după mi-a zis "eu plac pe cineva, cred ca ți-ai dat seama adica nu ca il plac dar e frumos cum spuneai și tu înainte" și azi mi-a trimis mesaje întrebându-mă dacă chiar sunt cu el, dacă ne-am pupat și chestii de genu și azi cred ca mi-a zis de vreo 6 ori "nu o sa dureze mult, nu o sa mai dureze prea mult, nu te atașa de el pentru ca o sa suferi" și chestii de genu. E cam disperata pentru ca vara asta a fost cu un baiat, după zicea ca fratele fostului ei e frumos, prima oara când a venit în gașcă a plăcut un baiat o zi, după câteva zile a plăcut alt baiat vreo 3-4 zile si dupa s-a pus cu un baiat pe care l-a părăsit după vreo 2 saptamani de relație. Ma enerveaza ca tot îmi repeta ce v-am zis mai sus sau uneori când mai ramane cu băieții în spate ma ia de umăr și îmi zice "acum ce faci, il astepti? Hai sa mergem" si ma enerveaza, pana și o fata i-a zis "daca unele relatii de ale lui nu au durat mult asta nu înseamnă că nici a lor nu o sa dureze mult" si dupa fața ei era ceva de genu "taci dracu" cu un zâmbet din acela fals. I-am zis și lui și mna, nu prea ne pasa de părerea ei dar totuși ma enervează.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Asta nu e prietena si ite e mai bine fara ealaughing Vrea sa til ia si nu stie cum, de aia baga strambe.

| Ineys a răspuns:

Si intrebarea? Aici nu e site de spus of-ul/povesti. Aici pui intrebari.

| Irinaaaaaaaioanaaaaa a răspuns (pentru Ineys):

Inițial am povestit despre ce s-a intamplat ca sa imi spuneti parerile voastre, idk, nu am cui sa i le cer :/