| Doarof3 a întrebat:

Azi m-am întâlnit cu cel pe care îl plac și mereu mă tachina.I-am spus ca e prost,a venit spre mine,eu m-am dus spre el și m-a pupat. După asta nici nu m-a mai băgat în seamă.A venit fosta lui lângă el și mai mult,începea sa o întrebe diferite chestii și sa ii spună ca îi dă deblock și vorbesc pe chat despre asta și chestii.P.S:Fosta încă nu știa ca l-am sărutat. Când a aflat s-a dus și îl lua în râs intrebandu-l dacă are iubita noua și chestii, la care el a spus :"Vino la mine dacă nu iti convine" sau ceva de genul.Ce sa mai cred?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te foloseste, tine la tipa aia.

| Doarof3 explică (pentru Adry05):

Pe urma m-a întrebat dacă mi-a plăcut și mi-a zis ca era prea multa lume ca mă pupa iar

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Cred ca vrea sa o faca geloasa pe fosta, te foloseste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dezbracata la el laughing laughing laughing

| Doarof3 explică (pentru anonim_4396):

Daa,fă mișto ca atât poți...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doarof3):

Tu nici atat nu poti tongue laughing laughing