| anonim_4396 a întrebat:

Inainte sa pun intrebarea scuzati categoria! Este interzis cu tatuaj la scoala? Urmatorul tatuaj vreau sa mi-l fac pe gat si as vrea sa stiu daca nu zic nimica profesori.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai voie dar la cate violeste gasesti prin sistemele scolare nu iti zice mare lucru.

| KristalPop a răspuns:

Mie nu mi-au zic absolut nimic (dar bine, asta la liceu). Eu cred că n-ar zice nimic, doar nu te-or exmatricula că ai un tatuaj.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Acum depinde cum sunt profesorii acolo la tine la scoala! Probabil ca daca iti faci unul mic nu vor zice nimic, dar daca iti faci dala mare...

| Alishia a răspuns:

"Urmatoru tatuaj"? sa inteleg ca mai ai unu?smug