| Elena1234456 a întrebat:

Intrati pe chatul TPU? Eu mai mereu intru si raspund si la intrebari, am legat prietenii cu multi useri big grin.

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Ei bine, nu prea. Mi-se pare că TPU îşi pierde valoare cu acest chat, deoarece mulţi pleacă pe chat şi nu răspund aici şa întrebări. Mie nu-mi prea place.Consider că TPU este minunat aşa cum este, fără chat.Deşi trebuie să recunosc, este ok chat-ul.

1 răspuns:
| LoveMusic a răspuns:

La*

P. S: Nu mă aşteptam la fundiţă, deoarece părerea ta este opusă faţă de-a mea. Dar oricum, îţi mulţumesc!