| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Intrebare: daca un tip ar pune un video pe Youtube si ar spune ca vrea sa bombardeze cladirea x de pe strada x, pe data de xx.x. 2020 Politia/jandarmeria s-ar duce imediat acolo sa pazeasca cladirea si sa controleze fiecare om care intra?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doar daca raporteaza cineva videoclipul sau intra un infiltrator din politie altfel nu stie nimeni ce se poate intampla

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca un tip ar posta undeva asa ceva, ar fi urmarit in primul rand virtual. Daca se va descoperi identitatea lui, va fi urmarit o perioada, ori ridicat din start, si audiat.
Daca amenintarea ar ramane anonima, probabil ar supraveghea toata zona, dar nu neaparat cu agenti in uniforma.

| Celcestietot a răspuns:

Da și ar putea risca să stea la răcoare între 3 și 10 ani la noi în România, dar depinde zona în care ar avea loc atentatul și condițiile, deci și pedeapsa poate fi schimbată.

| JicaContra a răspuns:

Dap, s-ar duce sa verifice cladirea, chiar o evacueaza

dupa care se duc cu mandat la google care detine utube si verifica fiecare bucatica mica de informatie despre video, contul cu, care a fost pus si tot ce pot descoperi

apoi il gasesc pe respectivul si il acuza de terorism, il duc la "mititica" si il interogheaza "special" pana spune tot, tot, TOT

dupa care face parnaie numai vreo 20 de ani, CEL PUTIN, pentru terorism

sper ca nu te bate gandul sa vezi cum e la parnaie?