| chiftelutacrocanta a întrebat:

Intrebare pentru barbati:Voi cand vedeti un homosexual imediat va schimbati atitudinea intr-una mult prea barbateasca si va dati mai barbati ca niciodata si va ingrosati vocea sau ramaneti tot asa in prezenta unui homosexual?

36 răspunsuri:
| forlucky a răspuns:

Eu personal nu ii dau atentie.

| Drimmero a răspuns:

Raman precaut si cu ochii-n patru!

| Drimmero a răspuns:

Omul a fost 'precaut' cu intrebarea, poate iti iese de ceva daca faci asta bwhahahahaha. Ce zici ca faci?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nimic.

| NotMyFault a răspuns:

Nu. Fiecare face ce vrea. Nu imi schimb comportamentul, doar pentru ca un gay se uita dupa mine. Eu prefer femeile si e destul de evident.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu ma schimb nici daca acel om se transforma in caine. Adica nu m-ar surprinde asta, in ziua de azi, orice se poate intampla.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Pool a pierdut cu Swansea,, e sansa noastra maine! Un egal si la City cu Spurs si totul e perfect/

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Slabii ăiaa laughing Ce mă bucur!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Chelsea e campioana, sau cel putin teoretic. Noi ne batem cu Spudsii si cu cormoranii pentru locul 2, luam locul 2 in orice caz,, iar voi cred ca prindeti topul de UCL anul asta.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Suntem cea mai ghinionistă echipă a anului. Suntem conduși cu 1-0 fără ca ăia să aibă niciun șut pe poartă! Autogol Mata.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Am vazut, nu te impacienta degeaba )))),, Realul e dominata si ea acasa de Malaga, incredibil asa ceva

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Sper să câștigăm totuși cum am făcut-o cu Middlesbrough. Uite zice și ăsta. Nu că nu a șutat pe poartă, nu a șutat la poartă!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Alexandraa ce ne facem?

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Dacă nu câștigăm s-a dus și locul 4.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Arunc un ochi pe program si noi avem meciuri usoare,, doar deplasarea de la chelsea e meci infernal din perioada asta,, si poate doar meciul din cupa de la Soton/
Stoke e o echipa slaba, bulanul ce-i mai salveaza pe astia.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

E un fel de Liverpool 2. rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

De parca ati fi avut sanse la topul de UCL,, lasati locurile astea pentru echipele capabile, locul vostru este in competitia a 2-a ( EL). In faza urmatoare de cupa daca nu baga astia un Arsenal-Utd degeaba mai e deschisa competitia sau pastreaza maretul meci pentru finala oare?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Cică nu am fi avut șanse. Stai liniștit că dacă câștigăm avem șanse mari nu numai să fim în top ci și să vă depășim. În afară de Chelsea și Spurs nu prea vă meritați locurile.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Aham,, il merita Utd de nu se poate. Suntem la 4 puncte de voi, maine se face diferenta de 7 puncte, tine minte asta. De cand a plecat SAF, Utd n-a mai terminat peste Arsenal, si se fac cam 4 ani de cand e aceasta 'traditie' vie...

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Faza e că tu vezi doar punctele ipocritule. Nu vezi jocul. Eu văd jocul.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mai ziceai că ne avantajează arbitrii. 2 Hentsuri neacordate în zona de 11 metrii! Îmi zici mie de puncte. Uite cum pierde United punctele. Nu îmi amintesc să ne fi dominat vreo echipă în ultimele luni! E ipocrizie.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Noi măcar când câștigam cu ajutorul arbitrilor sezonul ăsta nu am câștigat la limită! De asemenea le-am dominat și pe alea. Bulanul nu ține mereu și nu ține prea mult în UCL. De aia zic că merităm mai mult ca alții să ajungem acolo. Decât să ajungă alții și să nu facă nimic mai bine ajungem noi. O echipă care a fost în prag de formare la începutul sezonului că vă amintesc că de acolo am pierdut noi multe puncte, de la început când echipa nu era omogenizată. Ați avut un start mai bun din cauza asta, de asta aveți puține puncte în plus. Și să nu mai zic de bulan, pe care noi nu îl avem. Noi punctele pe care le culegem le demonstrăm în jocul de pe teren ca să nu spună unul sau altul că am câștigat nemeritat. Asta e diferența dintre noi și voi.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Să nu vă amintesc ce dezastru ați fost voi, city și chiar și Chelsea până acum în UCL. Noi măcar am făcut mereu ceva bun când am ajuns acolo! Deci nu vorbiți de UCL și de asemenea nu vorbiți de ultimii ani de când a plecat Ferguson. Echipa s-a schimbat și de asemenea echipa mai trebuie omogenizată însă eu am toată stima pentru cum joacă, chiar și acum. Spuneți că meritați după ce măcar ajungeți în semifinală, atunci o să accept să apuneți că sunteți voi buni și altele. Aștept să vă văd în UCL!

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Si inca o data se confirma ca eu cu diavolisorii sunt dusman pe viata si pe moarte, nu ma pot intelege cu voi de nicio culoare, asta din cauza ca va credeti cea mai buna echipa si cand nu castigati incepeti scandalul. Stai linistit... si noi am pierdut la puncte la inceput, puncte care ne aduceau langa Chelsea si acum vorbeam de-o bataie la titlu in care era Arsenal inclusa, tu imi zici mie de jocul lui Utd, dar jocul lui Arsenal l-ai vazut? Am avut 3-4 meciuri slabe in tot sezonul fara sa-ti exagerez printre care si deplasarea de pe OT. Diferenta zici? Aveti istoria peste a noastra cu doar 20 de ani,, exact ce a facut SAF pentru voi, pana la venirea maestrului, Arsenal era echipa mai titrata. Vad ca incepi cu jignirile la un egal, chiar asa te injosesti? Nu am zis niciodata ca Arsenal e echipa mai mare, dar sa-mi zici ca Arsenal nu joaca nimic si e indreptatita doar de bulan, da-mi voie sa-ti zic ca strici orice prietenie cu mine. Eu sunt obisnuit cu 'scandalurile' in care ii aveam in prim plan pe diavoli, intepaturile erau la ordinea zilei,, vad ca obiceiul si-a revenit. Eu zic sa te uiti in ograda la tine si apoi sa te uiti la altii, si sa tragem concluzia la final sau mai bine spus, la meciul din mai cand echipele o sa aiba forma maxima si o fie o nebunie totala si o batalie pentru o suprematie veche! Noi ne certam degeaba, chelsea ia campionatul si mai ramane sa vedem acum care cum ne clasam/

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cand ni se baga pe gat an de an Barca, Bayern si adversarii cei mai buni din acel an, e cam greu,, mai ales cand il ai pe idiotul de W0nger la carma, dar noi am jucat fotbal intotdeauna si cu orice adversar in UCL, si doar ghinionul a facut ca noi sa fim eliminati aproape de fiecare data!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu e nicio jignire, ești un ipocrit. Nu îmi spui mie că nu merităm când voi sunteți cei care nu meritați. Arătați că puteți face ceva în competiția aia și după ziceți că meritați. Și eu m-am uitat la unele meciuri de ale voastre și sincer nu mi-a plăcut ce am văzut! De asemenea multe, multe goluri marcate în ultimul moment. Nu zic că noi nu am marcat de asemenea însă noi am marcat după ce am avut 98% din ocazii. De asemenea normal că zic că suntem echipa mai bună, să nu uităm că v-am dominat și pe voi la fel cum am făcut în ultimele partide! Și să nu uităm că după o secetă de ocazii ați dat gol în ultimele minute. Hai să fim realiști și să recunoaștem ipocrizia. Meritul se arată pe teren în primul rând dar și în istorie. Nu îmi vorbi mie de merit, deci că eu nu am făcut-o deși cam trebuia! Voi mai bine vă uitați în ograda voastră că eu nu am spus că nu meritați ceva sau altceva. Nu. Am zis strict despre meciurile pe care le-ați jucat și pe care le-am văzut. Nu am zis de merite, deci nu am jignit pe nimeni, însă tu mă acuzi de ceea ce tocmai ai făcut. Cât despre Chelsea, să îl ia însă sezonul viitor nu văd bine UCL pentru echipele din Premier League dacă nu suntem prezenți. Perioade proaste au mai fost iar dacă echipa chiar juca prost eu nu aveam de ce să zic că nu e așa, ba chiar recunoșteam și spuneam că nu avem ce căuta acolo. Însă când văd altceva e normal să nu reacționez pozitiv la aceste lucruri.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Abia astept urmatorul derby suprem,, acolo se decide care e echipa mai buna din anul asta!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Oricum mai e până la final.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Pe mine inca ma amuza felul in care Murila a reusit sa va creeze iluzii false cum ca sunteti echipa foarte buna. Utd a jucat mai bine in meciul cu Arsenal, am si zis in ziua respectiva ca nu meritam niciodata egalul la cum s-a jucat, dar asta este fotbalul. Ce sa facem daca suntem regii comeback-urilor si intoarcem mereu soarta in favoarea noastra? Tu deja te ataci mai mult decat mine si nu are rost s-o faci,, ati meritat victoria aici, dar asta este fotbalul, tu crezi ca eu nu m-am ofticat si nu mi-am mancat sanatatea in sezoanele trecute, chiar si in sezonul asta in unele meciuri? Acum era ideal un meci intre Arsenal si United ca sa se decida totul. Sunt un ipocrit pentru simplul fapt ca eu am crezut in toti anii astia ca Arsenalul este o echipa capabila sa ia campionatul si ca am crezut ca un 'naiv' ce zicea W0nger ca apoi sa-mi dau seama ce javra de om este

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Meciul următor o să decidă unele lucruri din campionat și vom vedea cine și ce merită. Desigur vom vedea per total la finalul sezonului. Și să nu uităm că mai avem EL pe care dacă o câștigăm vom fi prezenți în UCL oricum deci nu mai contează poziția.