| chiftelutacrocanta a întrebat:

Intrebare pentru barbati:Voi cand vedeti un homosexual imediat va schimbati atitudinea intr-una mult prea barbateasca si va dati mai barbati ca niciodata si va ingrosati vocea sau ramaneti tot asa in prezenta unui homosexual?

36 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Campionatul inca mai este lung,, de abia vine februarie si pana in luna mai sunt meciuri decisive,, noi sigur pierdem puncte prin deplasari gen Chelsea, Spurs sau chiar Anfield,, dar si voi mai aveti derby-uri multe, o sa fie interesanta nebunia de la final! Cred cu tarie ca acel meci de pe Grove o sa decida multe... cat despre UEL, nu prea e echipa care sa va elimine, poate Spurs sau Roma ca in rest e jale pe acolo.

| Speed99 a răspuns:

Scot Biblia si incep sa ii citesc despre mantuitorul nostru Iisus Hristos. Ori suntem crestini spalati pe creier de Biserica, ori nu mai suntem, nu?!

| Speed99 a răspuns:

Ce vorbesti frate? Trump continua sa suporte si sa protejeze comunitatea LGTB din America. 'o fi el un om arogant, dar hai sa nu evitam evidentul. In loc sa imi raspunzi inapoi, documenteaza-te mai bine, ca nu vreau sa fac conversatie ca aia 2 de sus.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai cred ca daca as vedea unul nici nu l-as baga in seama si mi-as vedea de ale mele.
Oricum eu nu am ceva personal cu ei si ei sunt oameni.

| RAY a răspuns:

Imi pun pampers sa nu ma violeze cumva, imi este egal ce e omul, important caracterul lui