| CostinAlamariu a întrebat:

Întrebare pentru fete.
Ce parere aveti de teatru? Va place sa mergeti la teatru macar uneori?

18 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu prea mai merg la teatru, îmi ajunge scena vieții mele plina de actori amatori

| Meme10Meme a răspuns:

Imi place. Btw, sunt transgender, o sa-mi dai block?

| CostinAlamariu explică (pentru Meme10Meme):

Nu stiu ce legatura are teatrul cu asta dar ok

| Meme10Meme a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Serios vb, de ce intrebi doar fetele?

| CostinAlamariu explică (pentru Meme10Meme):

Oare de ce...
Fiindca daca ma duc la teatru as prefera sa merg cu o femeie si nu cu un barbat (si nici singur).

| Meme10Meme a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Pai vrei sa abordezi femei pe TPU? Poti s-o inviti pe LovedbyGrace ori pe ania

| CostinAlamariu explică (pentru Meme10Meme):

N-ai inteles. Nu vreau sa abordez pe nimeni pe TPU. Voiam doar sa vad cate fete mai sunt care le-ar place macar teoretic sa mearga la teatru. Un fel de studiu sociologic sa zic asa. De parca n-as avea suficiente fete in lumea reala...

| Meme10Meme a răspuns (pentru CostinAlamariu):

As fi vrut s-o invit pe Jassmina dar mi-o dat blockcrying

| CiprianZisSpartanu a răspuns (pentru Meme10Meme):

Pleaca ba la grupul tau de pansexuali asexuali nanosexuali si mai stiu eu ce

| Meme10Meme a răspuns (pentru CiprianZisSpartanu):

Mars bombardiere

| CiprianZisSpartanu a răspuns (pentru Meme10Meme):

Limbaju prietenas ca nu esti pe camp la mama ta. Mare

| Meme10Meme a răspuns (pentru CiprianZisSpartanu):

Zice homofobu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place. Imi creeaza emotii pe care, din pacate, nu pot sa le traiesc in viata de zi cu zi.
Imi place si sa imi compun propriile poezii si nuvele (intrucat si ele ma ajuta sa traiesc aceleasi emotii), dar nu le arăt nimanui happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,ador.

| Editocroci a răspuns:

Îmi place să merg la teatru. E o mică lume ce îmi trezește tot felul de sentimente. Simt că trăiesc. Lumea e o scenă până la urmă.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Ce teatru prietene ai spume pe tine?

| CostinAlamariu explică (pentru CiprianZisSpartanu):

Cine iti zice tie spartanu?

| CiprianZisSpartanu a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Brigada din Ferentari frate