| CosminCSM00 a întrebat:

La cate funde devii expert TPU?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu numărul de funde contează, ci cât de apreciate sunt răspunsurile tale, activitatea ta şi restul aiurelilor astea. Bine, parcă era o regulă de genul " 10 % din răspunsurile totale trebuie' să fie câştigătoare". Adică dacă ai dat 10 răspunsuri şi ai 1desemnat învingător. Dacă mai ai nelămuriri, le găseşti răspunsul aici.http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Succes!

2 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @УХЧЩЫЭЯДБЏ! Devii expert TPU nu după numărul fundelor ci după calitatea răspunsurilor pe care le dai și implicarea pe care o manifești pe acest site.
O zi cu zâmbet să ai!

| SquirtleBaby a răspuns:

Nu exista un numar. expert devii atunci cand ai foarte multe rasunsuri folositoare, nu te agita