| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de o fata cu 11 ani mai mica decatmine., m-am despartit de ia, apoi m-am impacat iaras, ia a plecat in Italia si de mine a uita, vad cum face complimente la baieti pe facebook eu ma 30 ani si sufar enorm de mult

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca va trebui sa o uiti.Ai totusi 30 de ani.Ar trebui sa gandesti mai matur.Iti umbla ochii dupa una de 19?

| Woodenpints91 a răspuns:

La halul în care pedepseşti limba română nici nu mă mir că a uitat de tine.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Uită de ea urgent că e doar un copil.
Scrie corect gramatical şi apoi să te gândeşti la fete de 30 de ani nu la fete ce au vârsta mea.
Pe curând!

| LolaLollita a răspuns:

Ea la cei 19 ani ai ei, inca nu e femeie. E o fata, o domnisoara, poate un copil in sufletul ei. Are nevoie sa se bucure de tineretea ei. Complimentele pe Facebook sunt doar un mod de socializare, toti tinerii o fac.

| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Salut!
Nu stiu de ce te faci praf atat pentru niste comment-uri lasate la amici pe facebook? Si baiatul pe care eu il iubesc enorm este de 6 ani tot in Italia, doar ca noi suntem de aceeasi varsta si ne intelegem altfel. El pe mine nu m-a uitat chiar daca nu am vorbit unul cu altul vreme de 4 ani, iar acum tinem legatura cat putem conversand tot pe facebook. Problema este ca eu nu ma supar daca el lasa coment-uri sau like-uri altor fete din lista, nu am nicio problema cu asta, este un mod de conversatie.
Cat despre tine? ce pot sa zic? ai 30 de ani, gandeste-te ca la anii tai ar trebui sa vorbesti cu o femeie capabila de o relatie, nu cu o copila de 19-20 de ani care nu prea stie bine pe ce lume este. Tu ar trebui sa iei atitudine in privinta asta si s-o ignori pe ea.
Iti urez mult succes si ai grija ce alegi pe viitor!

| Indestructible a răspuns:

Ia-ţi o viaţă... şi o carte de gramatică.

| KlaudyaPussy a răspuns:

I normal sa nu it vie bine cand vezi ca persoana pe care o iubesti face complimente la altcineva si eu de 2 luni sunt in Italia si iubitu meu in Romania si nici mie nu im place cand vad comentari pe fb care le lasa el la altele. Dar asta e astept sa ma intorc in tara si sa fie bine!