| Marius22222222222 a întrebat:

M-am saturat efectiv de singurătate a asta și de viața de rahat pe care o duc zilnic???? nu știu ce voi face exact dar macar voi sa aveți grijă de voi.ok?

Răspuns Câştigător
| Ilovedinero a răspuns:

Incearca ceva nou.Incearca sa iesi cu verisorii, frati, parintii, sau chiar la un date cu tine.Incearca mereu lucruri noi.Eu una stiu ca pare ciudat insa am o relatie foarte sanatoasa si am exagerat de multi prieteni si cu toate astea nu stiu cum as face fata la tot ce se intampla in jurul meu fara sa ies singura la un date cu mine, sa imi beau linistita cafeaua si sa admir un peisaj fara saci de box si creioanele de colorat a lu sor-mea

13 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Key

| ALM2000RO a răspuns:

Nu ai prieteni, iubită?

| Marius22222222222 explică (pentru ALM2000RO):

Nu

| ALM2000RO a răspuns (pentru Marius22222222222):

Încearcă să-ți găsești activități pe care să le practici în timpul liber, hobby-uri. Și încearcă să socializezi cât mai mult pentru a-ți crește șansele de a găsi un cerc de oameni de calitate (care să-ți devină și prieteni) și poate așa găsești și o fată potrivită pentru o relație.
Cu ce te ocupi, ce vârstă ai? happy

| Marius22222222222 explică (pentru ALM2000RO):

Ajutor de bucatar

| ALM2000RO a răspuns (pentru Marius22222222222):

Din ce am văzut în postările tale parcă spuneai că muncești în Italia, nu?
Păi eu știu că italiencele sunt frumoase, de câți ani ești în Italia? Că dacă ești de mai mulți ani, te-ai învățat cât de cât cu limba (îi cea mai apropiată limbii române și crede-mă că e ușor de învățat) și poate te bagi în seamă cu vreo italiancă la locul de muncă sau în timpul liber dacă ieși să socializezi happy big grin

| Marius22222222222 explică (pentru ALM2000RO):

17 ani de Italia. vorbesc limba perfect.nu vreau frate italianca că dacă voiam erau 100 nu una.

| ALM2000RO a răspuns (pentru Marius22222222222):

Păi găsești bro și românce la tot pasul în Italia big grinwinking

| vodami92 a răspuns:

Pai asta-i viata! prietenii pe care i-ai avut acum na isi vad mai departe de viata! este normal! si ma refer la colegii din generala liceu! muncesc se casatoresc apoi fac un copil si asa mai departe! dar tu nu trebuie sa ii regreti pe aia! trebuie mereu sa fii deschis si catre alte persoane!

| vodami92 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Te cred si te inteleg perfect! dar sa stii ca nimeni nu poate trai din amintiri! e bine sa fii si nostalgic daca vrei! dar numai asa cand si cand! nu tot timpul! ce e prea mult strica totusi sa stii si tu!

| Marius22222222222 explică (pentru vodami92):

Așa e macar un buna dimineața și un ce faci un noapte buna nu mai aud din noiembrie 2022