| No a întrebat:

Ma enerveaza un coleg ( cred ca e tigan waiting worried ) din a 5-a. acum sunt a 8-a. L-am spus mamei, dirigintei, dar nimic. Ma tot injura si face pe desteptul. Eu il consider un fraier, oricum e un fraier. pentru ca e si urat si ia si note mici. Ce pot face sa inceteze odata? Indiferenta nu merge, daca-i dau replica nu merge O. O Ce pot face? Ma face si de ras, nu de alta angry

P. S. nu stiu ce are cu mine. nu ii fac si nici nu i-am facut nimic. are ceva la cap sau ce are? straight face nu-l mai suport. Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai stii ce are cu tine? are ceva findca il lasi in pace si te considera fraier/fraiera
Un singur lucru poti face cu astia...ii bati de le sare apa in cap.fiindca asa scapi de ei
Nu cu mama, nu cu diriga... legea strazii frate
Respectul nu se dobandeste plangand la mamica ...respectul se dobandeste dand cu el de pamant

| No explică:

Apache, l-am batut.de n ori.dar tot nu inceteaza straight face

| Apache a răspuns (pentru No):

Eu vorbeam sa il bati calumea.nu o palma dupa ceafa...