| joker46 a întrebat:

Mai exista oameni carora nu le plac calatoriile in afara de mine?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am mai auzit de oameni de genul. Nu știți ce pierderi.

| joker46 explică (pentru suntserios):

Pai si gen mai multi.sau asa rar vezi cate unul? Pe la mare imi place si mie atat dar sa merg singur sau cu o fata maxim.

| suntserios a răspuns (pentru joker46):

Stiu personal vreo 2 persoane pentru care calatoritul e un chin. sincer nu inteleg cum cineva tanar desi are posibilitati poate ramane asa inchis in orasul lui fara sa cunoasca ce are de oferit lumea.

| 199onur7 a răspuns:

De ieșit nu ies nica ieri nici timp nu am si de a-și vrea la 4 incep la 4 termin unde ce sa ma mai duc vinerea suntem liberi sâmbătă inclus muncim ma mai duc de nebun cu bicicleata pe unde mai ma duce si picioraele astea si aia e.