| PissyX a întrebat:

Mai stim oare sa ne bucuram de viata? Sau dam prea multa importanta persoanelor din jur si uitam de noi?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te poti bucura de viata daca stii ca lucrezi undeva unde iti place si iti poti face mofturile tale fara ca sa ai pe cineva in spatele tau, mie imi plac jocurile de ps3 si imi cumpar cand vreau eu cate unul ceea ce ma face sa ma simt bine si de restul lumii nu-mi pasa.

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Ideea e ca trebuie sa dam importanta persoanelor din jur ca nu putem sa locuim acolo in coltul nostru.
Ne bucuram de viata daca stim la care persoane sa dam importanta. Nu avem cum sa uitam de noi daca dam importanta persoanelor care si ele la randul lor dau importanta noua.

| Pufitza a răspuns:

Nu,pissy cred ca esti o pisica ciudata! cum sa acordam mai multa atentie altora? sau nu esti o pisica ca mine!