| M9 a întrebat:

Mâine am bac-ul la română.Ei bine eu am învățat, din punctul ăsta de vedere mi-am făcut datoria.Problema mea e cu emoțiile, știu că țin de mine, dar efectiv în momentele alea mintea îmi este dușman.Mi se face rău și nu mă pot stăpâni.Am o frică exagerată să nu mi se facă rău.Cum pot să mă controlez ca să fie totul bine și să mă pot concentra pentru a lua o notă mare?

1 răspuns:
| BigSmokeJunior a răspuns:

Salut! Pai daca zici ca ai inavtat, atunci nu o sa ai nici o problema. Asa ma gîndesc de fiecare data si chiar merge! Bafta la bac!