| BigV a întrebat:

Masoneria! Ce parere aveti despre aceasta societate discreta? (discreta, nu secreta)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai bine sa te gandesti, masoneria e peste tot, dar inainte sa dam vina pe masonerie pentru orice chiestie ar trebui sa ne amintim de celalalt tip de masonerie aka Prostia Omului tongue

1 răspuns:
| magicianul19 a răspuns:

Is cei mai periculosi si din pacate au ajuns si prin Romania. ei conduc totul. masonii. ne conduc si pe noi romanii ei au fcaut acele virusuri ei sunt in spatele marilor atacuri.

Întrebări recente