| altu_7870 a întrebat:

Mi-am facut un cont pe versu.ro in speranta ca voi castiga unul din premiile de acolo, dar mi se pare ca trebuie sa fac mult prea multe vizite intr-un timp mult prea scurt :| credeti ca e pe bune sau cam nimeni nu poate ajunge la numarul cerut? http://www. versu.ro/nico-694. html

1 răspuns:
| Catalion a răspuns:

Sti ce cred eu? Ai vazut ca alti au fost suspendati pentru ca au pus intrebari de genul "dati-mi si mie un vot plz" si au facut spam, asa ca tu ai modificat intrebarea ca sa nu para ca e spam. Nu e asa?