| Bibi727828272 a întrebat:

Mi-am uitat ieri portofelul într-o mașină bolt. Este posibil ca șoferul sa îl fure și sa minta ca nu l-am uitat la el în mașină?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti scrie la recenzii pe Bolt ca ti-ai uitat portofelul in masina cu numarul x, condusa de soferul x. La ora x.

| Bibi727828272 explică (pentru darrio2007):

Am scris un mesaj la bolt și acestia l-au contactat pe șofer. Acesta a zis ca nu l-a găsit la el în mașină, deși eu sunt sigura ca acolo e. Nu știu ce sa fac.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca tu l-ai uitat inseamna ca nu ti l-a furat nimeni, deci nu poti acuza pe nimeni de furt.
Poti spera ca-l gaseste soferul, ca oricum nu are ce face cu un portofel care nu-i apartine.
Dar daca au fost mai multi in masina dupa tine si cineva l-a luat, atunci nu-i vina soferului de ce ai uitat tu in masina lui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Logic că poate să minta

| dullcat a răspuns:

Considerand ca ii poti lasa recenzie negativa, de ce ar minti?

| sammie a răspuns:

Cam da. Trebuia să fii atentă când te-ai dat jos din mașină.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Da, e foarte posibil.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Da poate sa mint.

| newaccountbye a răspuns:

Eu cred ca da