| Moxxie a întrebat:

Mie imi place de 2 tipi.
Unul e colegul meu iar celalalt e un prieten foarte bun.
Colegul meu mi-a spus ca eu si inca o colega suntem cele mai frumoase din clasa...
Iar celalalt... Ei am fost cu el la patinoar si m-am dat cu el de mana si a fost tare amzant... Faptul ca el incerca sa-mi puna piedici si nu reusea dar eu.(Vroia sa-mi puna piedici deoarece nu cazusem niciodata in ziua aceeia)

Aveti vreo sugestie pentru mine?

2 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Stii tu e o vorba camasa e mai aproape de corp nu? Eu zic ca cel cu care te-ai simtit bine in compania lui, Colegul e coleg ce faci dupa daca nu te impaci cu el o sa ramaneti cetati si e pacat ca va vedeti zi de zi! Asa ca eu zic ca mai du-te la patinoar!laughing multa bafta!

| emmasweet a răspuns:

Chestia cu doi tipi nu prea merge. Unul din ei trebuie să te atragă mai mult decât celălalt, din mai multe puncte de vedere. Ar trebui să faci o analiză asupra acestui lucru şi după aceea să tragi concluziile. Doar unul din tipi poate fi alegerea potrivită pentru tine. Oricum tu trebuie să fi cea curtată şi în nici un caz să nu alergi după doi iepuri deodată că s-ar putea să rămâi fără nici unul.