| anonim_4396 a întrebat:

Na, ca a inceput scoala, mini-vacanta de Pasti s-a terminat. Nu am nici un chef sa ma duc la scoala, orele trec asa greu, in pauze mor de plictiseala si-mi vine sa ma dau cu capul de pereti. Mai fac si ore de dupa-amiaza si vin acasa la 7, sictirita de tot, nici nu am timp sa respir. Temele le fac seara ca sa am si eu o dimineata dormita calumea. Profesorii ma bat la cap intruna, vreau sa vina vacanta de vara. crying

2 răspunsuri:
| bblock69 a răspuns:

Te inteleg perfect!winking

| NicoNicoo a răspuns:

Eu zic sa vii de la scoala si sa te apuci de teme si de invatat...
daca ai prieteni stai cu ei in pauze...
vorbeste si tu cu colegul /colega de banca...winking
si o sa-ti treaca plictiseala...
cand crezi ca timpul trece greu nu te mai uita la ceas...