| lolium a întrebat:

Nu beau,nu fumez, nu vorbesc urat... oare mai respecta cineva asta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de fiecare dar mai e lume ca tine care te apreciaza.

| ioanaioana a răspuns:

Dupa parerea mea e super ca nu faci nici una din chestiile astea(adica nu fumezi, nu bei si nu injuri). Chiar respect oamenii de genu asta

| king4aday a răspuns:

De ce sa ma deranjeze sau, de ce sa judec un om doar pentru ca fumeaza sau foloseste anumite cuvinte vulgare? Din partea mea poate sa bea, sa fumeze, sa vorbeasca cum vrea, faptele lui conteaza, nu viciile. Jim Morrison, doar un exemplu.

| WhatheWow a răspuns:

Eu fumez, alcool beau rar iar de vorbit urit, o fac ori de cite ori e nevoie. Sint imoral? Poate, in ochii unora insa in ochii celor mai multi am si calitati morale care umbresc aceste slabiciuni.

| mixxjim a răspuns:

Nici nu conteaza, e foarte bine pentru tine, traiesti pentru tine, nu pentru ceilalti happy

| lolium explică (pentru mixxjim):

Nu m-am referit la mine neaparat... am afirmat ceva si am vrut sa stiu cine mai tine cont de lucrurile astea.nu mi-am dat seama ca are dubla interpretarehee hee

| dracu14 a răspuns:

Sunt straight edge(nu beau, nu fumez, nu iau droguri)si nimeni nu respecta lucrul asta, auzi numai expresii de genul ''ce fraier esti, nu sti ce pierzi''

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu prea stiu cat de multe persoane respecta ce este bine, desi cred ca cam putine.Dar oricum nu conteaza parerile celorlalti, etse foarte bine ceea ce faci si mai ales daca te simti bine! Asa ca nu iti mai pasa de parerile oamenilor si respectate pe tine.
O seara buna!

| CryChristiAN a răspuns:

Pentru primele doua variante, eu nu o sa fac asa ceva niciodata. De vorbit urat recunosc ca am vorbit. ( in ziua de azi exista vreo 5% oameni ca sa nu injure deloc).

| Labyrinth a răspuns:

Beau şi fumez doar la ocazii, de vorbit urât... dumnezo cu mila. Gândeşte-te că-mi trec 100 de înjurături prin cap dacă nu găsesc ce-mi trebuie la magazin.

| akadeaa a răspuns:

Da,eu.

| ŞtefanaTCK a răspuns:

In general. vad ca in cuplurile cu planuri de viitor ce au in jur de 26-27 de ani se respecta principiile acestea. happy

| buttercoree a răspuns:

Yeah.
dar... urat ca eu mai beau cateodata
si tot cateodata fumez, si vorbesc urat
mereu...

| Papusha1 a răspuns:

Bavo! Dar altii sunt sigura ca mai scot un cuvint urit!

| stefantiby a răspuns:

Sincer nici eu nu beau si nu fumez, dar de multe ori la mine se uita urat cei din jur. Oricum am mai intalnit destui care nu beau si nu fumeaza...

| Bogdean a răspuns:

Nu te lauzi...