| CokoStar a întrebat:

Nu-mi place şcoala, vouă vă place, de ce?

Răspuns Câştigător
| Fantasy a răspuns:

Cui ii place?laughing da macar se apropie vacanta de vara si scapam de ea ceva timp day dreaming da-o naibii de scoala ca profii aia nu-s sanatosii (majoritatea)

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am scapat de ea si acum cum nu e de lucru ma inscriu si fac cursuri asa mai omor timpul.

| Chris a răspuns:

Sunt chestii care imi plac. Imi place mult biologia si imediat dupa, chimia( doresc sa urmez o cariera in Medicina ). Apoi, imi place limba engleza(si franceza). In rest, nici mie nu imi place la scoala. Sunt multe materii de umplutura, si e mult prea multa informatie la diferite obiecte. In plus, unii profesori chiar nu stiu sa faca ora interactiva, sa ne trezeasca cat de cat interesul. O consider foarte importanta, totusi, dar sistemul din Romania e cu mult sub nivelul marii.

| Fantasy a răspuns:

Sanatosi*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii vreun inlocuitor mai bun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nici mie nu imi place scoala pentru ca e foarte stresant mai ales atunci cand ai niste profesori care te tot bat la cap cu prostiile lor, dar nu as vrea sa nu ma mai pot duce la scoala ca nu vrea sa raman proasta.

| Andii_8470 a răspuns:

Nu nu`mi place :]