| RAY a întrebat:

Oare de ce 7, 5 miliarde de persoane imi tot spun sa ma insor?
toata lumea imi comunica asta, poate ca vor sa bea la nunta mea gratis nu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Pana la urma cine e ne. fericita?rolling on the floor

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Eu credeam ca tu

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Zau ma? Adica tu ai invitat toata planeta la nunta noastra?

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Daca toata planeta vrea de ce nu? nu vrei sa fi vedeta planetei?

| OldSoul a răspuns:

Cum gratis mah, darul mirilor ce e? Spaga?
Daca e gratis, si nu vrei darul mirilor, vezi ca vreau si eu 2 locuri rezervate.
Mersi! Casa de piatra!

| GoldenZenith a răspuns:

laughing)) cheama-ma si pe mine!

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ca mireasa desigur

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Sigur ca da, nici nu ma refeream la altceva laughing

| ShaOfHatred a răspuns:

D-apai faci ce vrei.Eu nu-ti zic sa te insori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce exagerezi? Ti-am zis si eu de 60 de ori pe minut sa te insori, asta nu inseamna ca sunt " 7, 5 miliarde de persoane ". >:p
Si normal ca vreau mamaliga, sarmale si vodka moca.

Btw: probabil ca stai pe langa oameni nepotriviti, genul care au o schita (amanuntita, evident. fiecare secunda este planificata ) despre cum ar trebui sa fie viata lor, a ta si a altora. Tu probabil ai iesit din graficul lor, trebuia sa fii insurat deja si nu esti. Nu iti vrea nimeni bautura, vor sa traiesti si tu o viata cliseica exact ca ei.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu-mi amintesc sa imi fi spus tu asta vreodata, posibil si asta

Răspuns utilizator avertizat
| Alle02 a răspuns:

Sau poate ai ajuns la o vărstă când ar trebui să faci pasul ăsta? Poate te văd mai trist? Poate cred ca daca ai pe cineva alături îți va schimba viața-n bine?