| Undead a întrebat:

Oare exista Dumnezeu?

Răspuns Câştigător
| Saya a răspuns:

Nu stiu daca Dumnezeu exista. si dupa mine nu exista si nici un pacat nu da nastere raului si pentru ca D. nu exista atunci suntem creaturile celei mai inalte constiinte din univers.
Daca Dumnezeu nu exista, aceasta viata, fiecare secunda a ei...e tot ce avem happy

7 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Nu cred în Dumnezeu, sunt ateehappy

| Ecea a răspuns:

@BiancaWeTe mama ta si tactu ti-au dat viata, dar mai bine foloseau prezervativ.

| Saya a răspuns:

Asa ca alege orice raspuns vrei, alege-l pe cel de care ai nevoie si crede-lwinking

| Ureniuc a răspuns:

Exeista!happy

| micutsa19 a răspuns:

Da Ecea parintii i'au dat viata, dar cu ajutorul lui Dumnezeu, Normal ca exista

| xCaTgIrLx a răspuns:

Binenteles ca exista doar el ne-a dat viata!

| cod13 a răspuns:

Bineinteles ca exista!